HAKKIMIZDA

Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

2005 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, tüm markaların oto yedek parçasının perakende olarak satışıyla ticari hayatına başlamıştır. Som Otomotiv Yedek Parça, daha sonraki yıllarda oto mekanik yedek parçalarını, akü ve motor yağ segmentini de ekleyerek otomotiv after market sektörünün her noktasına hitap etmeyi amaçlamıştır. İlerleyen süreçte orijinal yedek parça alanında kendini geliştirmeye adayan firmamız, RENAULT – DACİA grubunda uzmanlaşmıştır. Bu grupta ithalat-ihracat ve imalat alanlarında faaliyet göstermektedir. Müşterisinin talepleri doğrultusunda NISSAN – PSA – HYUNDAI – FIAT markalarının ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. 70 m²’lik bir iş yerinde başladığımız ticari faaliyetimize şu anda 9500 m²’si kapalı ve 23000 m²’si açık alan olmak üzere toplamda 32000 m²’lik hacme sahip Silivri’de kurduğumuz depomuzda devam etmekteyiz.

Vizyonumuz
Tüm dünyadaki orijinal ve after market ihtiyaçlarını gözeterek satış ağımızı genişletmek ve bu alandaki en iyi firma olmak.

Misyonumuz
Otomotiv yedek parça sektöründe teknolojiye önem veren; etik ilkelere bağlı; dinamik ve güçlü yapımız ile müşterilerimize, tedarikçilerimize, sektöre ve topluma sürdürülebilir hizmet vermek ve değer katmak.

HİZMET VERDİĞİMİZ ARAÇ MARKALARI

→ Renault Yedek Parça
→ Peugeot Yedek Parça
→ Citroen Yedek Parça
→ Dacia Yedek Parça
→ Nissan Yedek Parça
→ Fiat Yedek Parça

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Gürsel Mah. Eski Beşiktaş Cad. No:19/A
Kağıthane / İstanbul
admin@somotomotiv.com
BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2022 Som Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Web Sitesi  Juo Medya.com Tarafından Yapılmıştır.

Copyright © 2022 Som Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Web Sitesi  Juo Medya.com Tarafından Yapılmıştır.

Call Now Button